Izbornik
Promijeni državu
0 0
Početna Kontakt

Kontakt

Kako vam možemo pomoći?

Ukoliko u području čestih pitanja niste pronašli odgovor na svoje pitanje ili nas želite kontaktirati iz nekog drugog razloga, javite nam putem obrasca, emailom ili pozivom.

Sva polja su obavezna

Europa 92 d.o.o.

Dr. Franje Tuđmana 6
10431 Sveta Nedelja
Hrvatska

OIB: 38824657464

MB: 0599786

MBS: 080186834

Direktor, članovi uprave: Nenad Dujmović

Erste & Steiermärkische banka
IBAN: HR0724020061100651627

Iznos temeljnog kapitala društva: 265.445,62 EUR (2.000.000,00 kn)

Tvrtka upisana u trgovački registar: Trgovački sud u Zagrebu, 1-3689

\"\"
Importanne

Trg A.Starčevića 1

Zagreb

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/4577-186

E: importanne@europa92.hr

\"\"
Roses Designer outlet Lee/Wrangler

Vrankovec 1

Sv.Križ Začretje

Hrvatska

Pon – Sub: 10:00 – 20:00

Ned: NE RADI

T: 049/228-668

E: svetikriz.leewrangler@europa92.hr

\"\"
Samobor

Dr.Franje Tuđmana 6

Sveta Nedelja

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 20:00

Sub: 09:00 - 14:00

Ned: NE RADI

T: 099 2653 786

E: samobor@europa92.hr

\"\"
Osijek

Svilajska 31A, Osijek

Osijek

Hrvatska

Pon - Pet: 10:00 - 21:00

Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 031/565-158

E: osijek@europa92.hr

\"\"
Jastrebarsko

Dr.Franje Tuđmana 75a

Jastrebarsko

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 19:00

Sub: 09:00 - 14:00

Ned: NE RADI

T: 01/6283-202

E: jastrebarsko@europa92.hr

\"\"
Roses Designer outlet Mustang/LTB

Vrankovec 1

Sv. Križ Začretje

Hrvatska

Pon – Sub: 10:00 – 20:00

Ned: NE RADI

T: 049/228-597

E: svetikriz.mustang@europa92.hr

\"\"
Koprivnica

Florijanski trg 2

Koprivnica

Hrvatska

Pon - Pet: 08:00 - 22:00

Sub: 08:00 - 14:00

Ned: NE RADI

T: 048/623-620

E: koprivnica@europa92.hr

\"\"
Rijeka I

Janka Polića Kamova 81a

Rijeka

Hrvatska

Pon - Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 051/422-177

E: rijeka1@europa92.hr

\"\"
Bjelovar

Ivana Mažuranića 2

Bjelovar

Hrvatska

Pon - Pet: 08:00 - 20:00

Sub: 08:00 - 14:00

Ned: NE RADI

T: 043/244-660

E: bjelovar.mustang@europa92.hr

\"\"
Split Joker

Put Brodarice 6

Split

Hrvatska

Pon - Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 021/396-931

E: split@europa92.hr

\"\"
Arena Europa 92

Vice Vukova 6

Zagreb

Hrvatska

Pon - Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/4831-833

E: arena@europa92.hr

\"\"
Ilica Scotch and Soda

Ilica 40

Zagreb

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 20:00

Ned: NE RADI

T: 01/6292-587

E: ilica.scotch@europa92.hr

\"\"
City Center One West

Jankomir 33

Zagreb

Hrvatska

Pon – Ned: 09:00 – 21:00

T: 01/3874-566

E: city@europa92.hr

\"\"
West Gate

Zaprešićka 2

Zaprešić

Hrvatska

Pon - Sub: 10:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/4821-134

E: westgate.mustang@europa92.hr

\"\"
Pula

Ulica Stoja 14a

Pula

Hrvatska

Pon - Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 052/393-503

E: pula@europa92.hr

\"\"
Rijeka ZTC

Zvonimirova 3

Rijeka

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 051/643-764

E: rijeka.ztc@europa92.hr

\"\"
Dugopolje

Sv. Leopolda Mandića 17

Dugopolje

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 20:00

Ned: NE RADI

T: 021/656-051

E: dugopolje@europa92.hr

\"\"
Slavonski Brod

Josipa Rimca 7

Slavonski Brod

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 035/250-442

E: slavonskibrod.mustang@europa92.hr

\"\"
Zadar

Ulica Akcije Maslenica 1

Zadar

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 023/329-036

E: zadar@europa92.hr

\"\"
Zadar Levi's

Ulica Akcije Maslenica 1

Zadar

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 023/327-774

E: zadar.levis@europa92.hr

\"\"
Arena Levi's

Vice Vukova 6

Zagreb

Hrvatska

Pon - Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/3820-702

E: arena.levis@europa92.hr

\"\"
Lumini

Ulica grada Lipika 15

Varaždin

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 042/313-717

E: varazdin@europa92.hr

\"\"
Dubrovnik

Ante Starčevića 24

Dubrovnik

Hrvatska

Pon - Sub: 08:00 – 20:00

Ned: NE RADI

T: 020/420-044

E: dubrovnik@europa92.hr

\"\"
Arena Mustang/LTB

Vice Vukova 6

Zagreb

Hrvatska

Pon - Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/2068-837

E: arena.ltb@europa92.hr

\"\"
City Center One East Mustang/LTB

Slavonska avenija 11d

Zagreb

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/3693-028

E: city.ltb@europa92.hr

\"\"
Mall of Split

Josipa Jovića 93

Split

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 021/819-385

E: split.mejasi@europa92.hr

\"\"
Split Levi's

Josipa Jovića 93

Split

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 021/819-386

E: split.levis@europa92.hr

\"\"
Gundulićeva Levi's

Gundulićeva 7

Zagreb

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 20:00

Ned: NE RADI

T: 01/4819-166

E: gunduliceva.levis@europa92.hr

\"\"
City Center One Split Europa 92

Vukovarska ul. 207

Split

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 021/777-029

E: split.ltb@europa92.hr

\"\"
Osijek Levi's

Svilajska 31a

Osijek

Hrvatska

Pon - Pet: 10:00 - 21:00

Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 031/565-168

E: osijek.levis@europa92.hr

\"\"
Designer Outlet Europa 92

Alfreda Nobela 4 – Sop

Sesvete – Kraljevec

Hrvatska

Pon - Sub: 10:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/4870-117

E: ikea.leewrangler@europa92.hr

\"\"
City Center One East Europa 92

Slavonska avenija 11d

Zagreb

Hrvatska

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/6150-404

E: city.leewrangler@europa92.hr

\"\"
Europark Levi's

Pobreška 18

Maribor

Slovenija

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: +38682059573

E: maribor@europa92.biz

\"\"
City Park Levi's

Šmartinska cesta 152 g

Ljubljana

Slovenija

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: +38682055285

E: ljubljana.levis@europa92.biz

\"\"
Europark Europa 92

Pobreška 18

Maribor

Slovenija

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: +38682005769

E: maribor.europa@europa92.biz

\"\"
Planet Koper Europa 92

Ankaranska cesta 2

Koper

Slovenija

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: +38682008173

E: koper@europa92.biz

\"\"
Aleja Šiška Europa 92

Rakuševa ulica 1

Ljubljana

Slovenija

Pon – Sub: 09:00 – 21:00

Ned: NE RADI

T: +38682059267

E: ljubljana.siska@europa92.biz

\"\"
Arena Scotch & Soda

Vice Vukova 6

Zagreb

Hrvatska

Pon - Sub: 09:00 - 21:00

Ned: NE RADI

T: 01/4660-123

E: arena.scotch@europa92.hr

Odaberite državu iz koje kupujete